+420  737 402 712
CZ | EN
Lucy Diamonds kdy a kde

Soutěž o novou značku MYLOV

Připravili jsme pro Vás novou značku MYLOV a s ní i soutěž. Vyhrajte libovolné písmenko z 14 kt zlata a diamantem z nové kolekce MYLOV. Ježíšek přece nemusí nutně chodit jen v prosinci :) Napište nám do komentáře, které písmenko by jste chtěli spolu s barvou zlata i diamantu. Třeba budete mít štěstí. :-) #MYLOV

Chcete se zúčastnit? Soutěžte s námi na Facebooku! 

Lajkujte, sdílejte a napište nám do komentáře do 25. 11. 2016, které písmenko byste chtěli vyhrát. V pátek 26. 11. 2016 vybereme jednoho šťastného z vás! ;-)

Podmínky: Soutěž probíhá od 21. 11. do 25. 11. 2016. Pořadatel soutěže je společnost Core Education s.r.o. Každý soutěžící může napsat maximálně jeden komentář. Vybereme jednoho z těch, kteří budou splňovat všechny podmínky. Výherce bude vyhlášen v pátek 25. 11. 2016. Cenu nelze vyplatit peněžně anebo vyměnit za jinou. Výherci bude výhra poslána poštou anebo si ji bude moct vyzvednout na základě schůzky se zástupcem LD, poté nebude mít nárok na právní vymáhání ceny. Pořadatel si vyhrazuje právo upravit podmínky soutěže (dobu trvání, apod.).

Tato propagační akce není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí. Facebooku touto soutěží nevznikají závazky vůči účastníkům.