+420  737 402 712
CZ | EN
Lucy Diamonds kdy a kde

Valentýnská soutěž MYLOV

Nová značka MYLOV symbolizuje svými šperky ten nejkrásnější cit... LÁSKU. Proto nemůžeme svátek zamilovaných přehlížet a připravili jsme pro Vás soutěž, se kterou jeden z Vás vyhraje perfektní valentýnský dárek. Vyhrajte překrásné srdíčko z 14 kt zlata a diamantem z kolekce MYLOV. 

Chcete se zúčastnit? Soutěžte s námi na Facebooku! Brzy soutěž spustíme.

Lajkujte, sdílejte a napište nám do komentáře na facebookové stránce MYLOV do 14. 2. 2017, které srdíčko byste chtěli vyhrát. V úterý 14. 2. 2017 vybereme jednoho šťastného z vás! ;-)

Podmínky: Soutěž probíhá od ______ do 14. 2. 2017. Pořadatel soutěže je společnost Core Education s.r.o. Každý soutěžící může napsat maximálně jeden komentář. Vybereme jednoho z těch, kteří budou splňovat všechny podmínky. Výherce bude vyhlášen v pátek 25. 11. 2016. Cenu nelze vyplatit peněžně anebo vyměnit za jinou. Výherci bude výhra poslána poštou anebo si ji bude moct vyzvednout na základě schůzky se zástupcem LD, poté nebude mít nárok na právní vymáhání ceny. Pořadatel si vyhrazuje právo upravit podmínky soutěže (dobu trvání, apod.).

Tato propagační akce není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí. Facebooku touto soutěží nevznikají závazky vůči účastníkům.