+420  737 402 712
CZ | EN

O špercích

Diamanty

Diamant vyjadřuje dokonalost, čistotu a nezranitelnost. Nákup diamantu je pro většinu lidí výjimečná událost. Ne každý má dostatek informací o tomto drahém kamenu a jeho nákup se proto může zdát složitý.

Zobrazit

High-Tech keramika

High-Tech keramika je dobře známá svojí trvanlivostí, vysokou odolností proti poškrábání a tvrdostí, kterou připomíná safír, který je hned po diamantu nejtvrdší drahokam. High-Tech keramika se tvoří kombinováním nejnovějších technologií a slitinou zirkonu s křemíkem. Moderní a čistý design High-Tech keramiky představuje od roku 2008 nový trend ve šperkařství.

Zobrazit

Šperky dle příležitosti

„Nejlepším přítelem každé dívky jsou diamanty.“ Marilyn Monroe „Velké dívky potřebují velké diamanty.“ Elizabeth Taylor Tyto dvě ženy moc dobře věděly, o čem mluví. Krásný šperk dokáže u každé ženy vyvolat pocit luxusu a výjimečnosti.

Zobrazit

Zlato

Zlato má výjimečný původ s jedinečnými vlastnostmi. V přírodě se vyskytuje jako výrazně žlutý třpytivý kov, který je oproti jiným kovům velice odolný vůči běžným chemickým vlivům a korozi. Přestože má zlato velkou hustotu, je to zároveň velice měkký a tvárný kov.

Zobrazit

Drahokamy

Drahé kameny mají přitažlivou moc, získávají si naši pozornost díky své barevnosti a jedinečnému lesku. I přestože se na Zemi vyskytují tisíce různých minerálů či nerostů, ne mnoho z nich se může honosit názvem drahokam neboli drahý kámen.

Zobrazit

Péče o šperky

Hodnotný šperk, především snubní a zásnubní prsten, je kvalitní investice na celý život. Nepochybně si přejete, aby jejich krása a nádherný lesk byly stále stejné, jako když jste je dostali. Šperky se však mohou časem opotřebovat, bílé zlato již není tak bílé, povrchový lesk či mat na prstenech již nevypadají tak jako dříve apod.

Zobrazit

Zakázková výroba

Šperky společnosti Lucy Diamonds představují krásu, kvalitu, trvalou hodnotu a jedinečný design. Mimo vlastní kolekci šperků, která obsahuje více než 200 modelů, Vám společnost Lucy Diamonds nabízí i výrobu šperků na zakázku.

Zobrazit

Velikost prstenu

Rádi byste koupili přítelkyni/manželce prsten, ale neznáte její velikost? Nevadí, rádi Vám poradíme. Nejpřesněji velikost prstu zjistíte pomocí měrných kroužků, které mají obchodní zástupci Lucy Diamonds vždy u sebe.

Zobrazit